МЕНЮ
Вибране Порівняння

Вінілові наклейки на стіну для школи: сучасний кабінет англійської

Артикул: ЛП-18-96-1

  • 4 930.60 грн

+ -

Перед вами особливо красивий та стильний дизайн класу. Кабінет англійської мови оформити досить легко. Є багато символів, що нагадають учням про тематику предмета. Великий червоний автобу,гвардійський вартовий та Біг-бен одні з визначних пам'яток Англії. Вінілові наклейки на стіну допоможуть створити підходящу атмосферу для занять. 

Чим ще можна доповнити оснащення сучасного кабінету:

Наклейки – оформлення кабінету англійської дозволяє все оточення перетворити на навчальну гру:

  • На двері часто йдуть наклейки: правила граматики, не правильні дієслова та мотивуючі заклики.
  • На шафи та стіни клеять наліпки у вигляді букв та цифр. Іноді це зображення декоративні зображення, що відображають звірів та сцени з літератури англійської мови.
  • Наклейки на підлогу найчастіше підходять для оформлення коридорів, відображення розмітки в класі та ігрових елементів. Вони ламіновані, не стираються.

Банери – мобільні куточки. Найчастіше стають елементом оформлення класу (поздоровлення із святами, мотивуючі написи та цитати). Банери виглядають як переносні стенди в кабінет англійської мови. Так вчитель може вивісити інформацію певної теми тижня. А потім згорнути і покласти в зону матеріалів до наступного року.

Шпалери – ідеальне втілення сучасної ідеї оформлення кабінету. Вони використовуються в якості вставок зображень відповідно до тематики.


Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!