МЕНЮ
Вибране Порівняння

Дизайн дитячої кімнати: зелений ростомір

Артикул: РМ-35

  • 378.99 грн

+ -

Персоналізація – один з важливих атрибутів виховання. Кожна дитина має відчувати

Ось вам цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки - Іменний зростомір.

Чому це важливо:

В першу чергу малюк вчиться доглядати за власними речами: підтримує чистоту. Актуальний дизайн маленької дитячої кімнати, коли кожна пляма дуже видна.

Спочатку дитина сприймає світ як речі навколо себе, а себе ставить в центр. Згодом починає дізнаватися, що все зовсім інакше. Це шокує, тому деякий час дитина втрачає на пристосування. Дизайн дитячої кімнати з іменем допоможе легше пройти етап розділення. Особливо це стосується приміщень де в дитини ще немає окремої кімнати. Так ви зможете відділити власні речі.

Дитяча стає не просто кімнатою. Таке оформлення стін створює атмосферу власного куточка. Це те саме місце де малюк може перебувати за своїми власними правилами, відчувати захист та комфорт.

Дизайн дитячої кімнати для двох дітей можна різноманітнити двома моделями. Або обрати одну модель та використовувати маркери двох кольорів.

Чим ще доповнити дизайн маленької дитячої кімнати?:

  • Наклейки – дуже цікаві ідеї для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки. Ними можна оформити всю кімнату будь якого віку дитини в одному стилі і це буде досить економічно. Наприклад:
    Реставрувати меблі. Не викидайте стару шухляду. Просто обклейте декором та отримайте зовсім нові стильні меблі. Для цього не знадобиться вміння малювати чи творчі здібності.
  • Наклейки на стіни – запорука стилю. Не псують стіни, легко використовуються. Зроблять дизайн як в улюбленому фільмі, чи в ваших мріях. Головне, що самому можно придумать стиль, а дизайнер зробить.
  • Трафарети. Помічали креативних мам в соціальних сітях, що хизуються який дизайн дитячої кімнати для хлопчик та дівчинки зробили самі? Здається, що це не можливо без вміння розписувати стіни. Зовсім ні. Така краса створюється за рахунок трафаретів. Просто комбінуйте як потрібно і навіть для маленької кімнати станеться диво!
  • Банери. Зазвичай використовуються на свята. Фотографуватися полюбляють всі. Декор часто одноразовий та не виділяє. Фото з красивими кульками добре. Та значно краще коли подивившись на фото одразу зрозуміло, що це той самий день коли саме вашій дитині виповнилося скільки-то років. Та можна дивитися в майбутнє і вибрати варіант без означення. Потім використовувати ще.
  • Шпалери. Не звичайні, а декоративні. Їх використовують як вставки. Від магазинних відрізняються ексклюзивністю. Ви можете втілити свої ідеї для дитячої кімнати. Та разом з дизайнером розробити унікальний макет.
Характеристики
Размер 1880х280мм
Материал МДФ, ПВХ

Відгуки користувачів

Написати відгук

    Погано           Добре
Captcha
Увага: HTML не підтримується!