МЕНЮ
Вибране Порівняння
Першого жовтня день музики
Поділіться статтею в соц. мережах:

Першого жовтня день музики

Першого жовтня день музики

Ми слухаємо музику кожного дня, у нас різні вподобання та різні емоції від кожної композиції. Музика надихає, відволікає та стимулює.

Пропонуємо переглянути деякі цікаві факти про музику та її вплив на наш організми.

При прослуховуванні музики в нашому мозку виробляється гормон задоволення. Тому вважають, що музика здатна робити людей щасливішими.


Не один з виконавців легендарної групи «Бітлз» не знав музичних нот, але це не заважало їм писати гарну музику.


В одній німецькій церкві, в місті Хальберштадт, у 2001 році розпочався найдовший концерт, закінчити який планують через 639 років (після початку), тобто у 2640 році. Як шкода, що ніхто з нас не перевірить скільки ж насправді триватиме концерт.


Дослідження показали, що ми вважаємо оригінали пісень кращими не тому, що вони кращі за ремікси, а лише тому, що прослухали їх раніше. Перший варіант людиною сприймається, як вірний. Навіть коли одній людині дають прослухати дві одинакові пісня, вона все одно обере першу, навіть якщо другий варіант був без жодних змін.


Одного разу відомий скрипаль Джошуа Белл взяв участь в експерименті, в якому він мав грати на скрипці на одній зі станцій метро. Експеримент протривав 45 хвилин, за які з понад тисячі людей на нього звернули увагу тільки сім чоловік.

Хто знає «Френка Сінатру двадцять першого століття»? Це Роббі Уільямс, британський виконавець, за його надзвичайний оксамитовий голос він отримав таке ім’я.


Досить дивний факт. Знаменита виконавиця Мадонна має у своєму підпорядкуванні спеціальних людей, які контролюють, щоб після знаходження співачки в певному приміщенні не залишилось її ДНК та зловмисники не могли його викрасти.


Як часто ви сплачуєте кошти за пісні? На кожен день народження звучить пісня «Happy Birthday to You». І одне діло, коли ви з друзями заспівали її в своєму колі, а за більш широке її використання доведеться заплатити. Ця пісня захищена авторськими правами та приносить власнику два мільйони доларів на рік.


Лео Фендер винахідник одних з найпопулярніших моделей гітар та засновник фірми Fender Electric Instrument Manufacturing Company. Не вмів грати на гітарі.


Якщо ви не розумієте музику, або зовсім її не любите, то ви просто не знайшли потрібного музикального напрямку, який би приносив задоволення від прослуховування.


назад в блог